ABOUT US

ÖMER ŞAFAK MOBİLYA VE İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ömer Şafak Mobilya ve İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında Bursa'da faaliyet göstermeye başlamıştır. Yoğun olarak mobilya ve inşaat malzemeleri toptan satışı ile ilgilenen firmamız, bu sektörde üretim de yapmaktadır.

Kurucumuz Ömer Şafak sektörü ve ihtiyaçlarını yakından tanımanın avantajıyla kısa sürede Bursa ve Marmara bölgesi capinda güvenirliliği simgeleyen bir marka haline gelmiştir. Geçen zaman zarfında firmamız yeni şubeleriyle daha da geniş bir portföyde faaliyet göstermeye devam etmiş, 2000 yılında hizmete açılan Showroomu ile de müşterilerinin hizla gelişen mobilya sektöründeki yeniliklere adapte olmasında yardımcı olmuştur.

Bursa bölgesinde oldukça geniş bir üretici grubunun ürün pazarlama görevini üstlenen firmamız, bu bağlamda temsil edilen firmaların üretim kapasitesi ve ürün karakterlerinde de etkin rol oynamaktadır. Bursa ve çevresinde pek çok kobiye hizmet vermekle birlikte son yıllarda giderek artan bir oranda ihracata dönük çalışmalara hız verilmiştir. 2010 yilinda faaliyete geçirilen Kuzinox Yapi Market ile firmamız bu sayede ankastre ürün piyasasinda da giderek güclenmektedir.